Işık Lojistik

Hizmetlerimiz

Yurt İçi Taşımacılık

Yurtiçi lojistik firmaları arasında güvenle hizmet veren Işık Lojistik, hammaddeden mamule, eşyadan makinaya hurdaya kadar her türlü ürünü Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktadır. Taşıdığımız ürünün türüne ve ulaşması gereken tarihe göre planlama yapan ekibimiz, yüklemeden indirmeye kadar tüm adımların tam zamanında gerçekleşmesini sağlar.


Çalıştığımız kurumsal firmaların lojistik süreçlerinin yükünü üstlerinden alarak onlara tamamen sorunsuz bir süreç yönetimi garantisi sağlamaktayız. Araçlarımız karayolu taşımacılığına uygun, uluslararası standartlara göre dizayn edilmiş araçlardır.

Yurt için lojistik işlerinde ekibimiz büyük bir özveri ve disiplinle çalışarak taşınacak ürünün niteliğine göre detaylı bir planlama yapar. Bu planlamada tüm süreç detaylı haritalandırılarak planlama müşterilerimizle paylaşılır. Ortak düzenlenen bu plana ekibimiz birebir uyar ve sorunsuz bir şekilde sürecin tamamlanması için çalışmalara koyulur.

Yurt içinde her yere güvenle taşımacılık hizmeti veren Işık Lojistik, kalitesine karşın sunduğu ekonomik fiyatlarla başarısını perçinlemiştir.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım