Işık Lojistik

Kurumsal

Işık Lojistik, yurdun dört bir yanına hızla ve güvenle ulaşan dağıtım ağı ile ürünlerinizin tedarik zincirlerine en güvenli şekilde ulaşabilmesi konusunda uzman destekler sağlamaktadır.

Ticaretin gelişmesi, işin ve işletmesinin büyüyebilmesinin temel adımı güçlü iletişim ve ulaşım ağından geçtiğinin bilinciyle hareket eden firmamız, her geçen gün büyüyüp gelişmektedir. Onlarca kurumsal firmaya hizmet verirken değişen ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap verebilmeye gayret etmekteyiz.

İnsan kaynaklarımız, finansal altyapımız, araç filomuzla bugün zorlaşan dünya şartlarında bile başarıyla seyredebilmekteyiz. Uluslararası standartlarda ekipmanlarla desteklenen araçlarımız, deneyimli sürücülerimizle her malı tam zamanında yükleyip zamanında yeni adresine ulaştırabilmekteyiz.

Taşımacılık alanında edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak her türlü aksaklık için önceden önlem alabilmekte, büyük işlerde termin tarihlerinden kaynaklı kayıpların önüne geçebilmekteyiz.

Işık Lojistik, başarıyla kurduğu lojistik operasyon ağı sayesinde bugün Eskişehir merkezli olarak tüm Türkiye’ye güvenle hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Profesyonel bakış açımızla müşterilerimize her zaman üst seviyede hizmet verebilmek ve bu hizmetten ekonomik fiyatlarla yararlanabilmelerini sağlamak. 

Vizyonumuz

Kurduğumuz güvene dayalı, sağlam iş ortaklıkları, genişleyen araç filomuz ve profesyonelliğimizle markamızı ileriyi taşımak. Etik değerlere sahip çıkan iş ahlakımızla beklentileri eksiksiz karşılayarak büyümektir.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım